Fresh Air Fund

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/aawomq/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/aawomq/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/aawomq/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/aawomq/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • warning: preg_match(): Compilation failed: disallowed Unicode code point (>= 0xd800 && <= 0xdfff) at offset 1811 in /home/aawomq/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/cleanstring.inc on line 157.
  • warning: preg_match(): Compilation failed: disallowed Unicode code point (>= 0xd800 && <= 0xdfff) at offset 1811 in /home/aawomq/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/cleanstring.inc on line 157.

Fondacioni Ajri i pastër u ofron fëmijëve të New York-ut një mundësi të re dhe u hap një botë që, ndryshe ndoshta nuk do ta njihnin kurrë. Hareja e notit, biçikletave dhe piknikëve shtohet akoma më shumë, kur e ndan atë me miq të rinj. Fëmijët vizitojnë familjet mikpritëse vullnetare në veri-perëndim, ose kalojnë net në kampe verore. Rregjstrojini fëmijët tuaj tani për pushime verore falas.